„Beauty World“ privatumo politika

„Beauty World“, prieinamas iš https://beautyworld.lt, vienas iš pagrindinių mūsų prioritetų yra mūsų lankytojų privatumas. Šiame privatumo politikos dokumente yra informacijos, kurią renka ir registruoja „Beauty World“, ir kaip mes naudojame ją.

Jei turite papildomų klausimų arba reikia daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, susisiekite su mumis el. paštu: jolita@beautyworld.lt

   Prisijungti failai

„Beauty World“ vadovaujasi standartine log failų naudojimo procedūra. Šie failai prisijungia lankytojams apsilankius svetainėje. Visos prieglobos įmonės tai daro ir dalis prieglobos paslaugų analizės. Į žurnalų rinkmenas surinkta informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (ISP), datos ir laiko žymą, nuorodos / išėjimo puslapius ir galbūt paspaudimų skaičių. Jie nėra susiję su jokia asmeniškai identifikuojama informacija. Informacijos tikslas – analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, stebėti naudotojų judėjimą svetainėje ir rinkti demografinę informaciją.

   Slapukai ir žiniatinklio signalai

Kaip ir bet kuri kita svetainė, „Beauty World“ naudoja „slapukus“. Šie slapukai naudojami informacijai, įskaitant lankytojų pageidavimus, ir tinklalapio puslapiams, kuriuos lankytojas lankė arba aplankė, saugoti. Informacija naudojama naudotojų patirčiai optimizuoti pritaikant mūsų tinklalapio turinį pagal lankytojų naršyklės tipą ir (arba) kitą informaciją.

   Privatumo politika

Šį sąrašą galite rasti kiekvienam „Beauty World“ reklamos partnerio privatumo politikoje. Mūsų privatumo politika buvo sukurta naudojant „ GDPR Privacy Policy Generator“ ir „ Privacy Policy Generator“ iš „TermsFeed“ ir „ Terminų ir sąlygų“ šablono .

Trečiosios šalies skelbimų serveriai arba skelbimų tinklai naudoja tokias technologijas kaip slapukai, „JavaScript“ ar žiniatinklio signalai, kurie naudojami jų atitinkamose reklamose ir nuorodose „Beauty World“, kurie yra siunčiami tiesiai į naudotojų naršyklę. Kai tai įvyksta, jie automatiškai gauna jūsų IP adresą. Šios technologijos naudojamos matuojant reklamos kampanijų efektyvumą ir (arba) pritaikant reklamos turinį, kurį matote lankomose svetainėse.

Atkreipkite dėmesį, kad „Beauty World“ neturi prieigos prie šių slapukų, kuriuos naudoja trečiosios šalies reklamuotojai, arba jų nekontroliuoja.

   Trečiosios pakopos privatumo politika

„Beauty World“ privatumo politika netaikoma kitiems reklamuotojams ar svetainėms. Todėl, jei norite gauti išsamesnės informacijos, patariame susipažinti su atitinkamomis šių trečiųjų šalių skelbimų serverių privatumo politikomis. Ji gali apimti jų praktiką ir nurodymus, kaip atsisakyti tam tikrų galimybių. Šių Privatumo politikos ir jų nuorodų sąrašą galite rasti čia: Privatumo politikos nuorodos.

Galite pasirinkti išjungti slapukus per atskiras naršyklės parinktis. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie slapukų valdymą su konkrečiomis interneto naršyklėmis, ją galima rasti atitinkamose interneto svetainėse. Kas yra slapukai?

   Informacija vaikams

Kita mūsų prioritetų dalis – vaikų apsaugos užtikrinimas naudojantis internetu. Raginame tėvus ir globėjus stebėti, dalyvauti ir (arba) stebėti ir vadovauti savo veiklai internete.

„Beauty World“ nesugeba sąmoningai rinkti jokios asmeninės identifikuojamos informacijos iš vaikų iki 13 metų. Jei manote, kad jūsų vaikas mūsų svetainėje pateikė tokią informaciją, primygtinai rekomenduojame nedelsiant susisiekti su mumis ir mes stengsimės kuo greičiau pašalinti tokią informaciją iš mūsų įrašų.

   Tik privatumo politika internete

Ši privatumo politika taikoma tik mūsų internetinei veiklai ir galioja mūsų svetainės lankytojams dėl informacijos, kurią jie dalinosi ir (arba) rinko „Beauty World“. Ši politika netaikoma jokiai informacijai, surinktai neprisijungus arba per kitus kanalus nei ši svetainė.

   Sutikimas

Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jo taisyklėmis ir nuostatomis.

 

 

 

Pradėkite rayti ir spauskite Enter, norėdami surasti

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.